Bemutatjuk az OMC HAIRWORLD 2020 győzteseit!

OMC_vilagbajnoksag_ingyen_nevezes_cover

Hogyan is indíthatnánk másképp az újévet, mint egy giga nagy inspirációs összeállítással! Ha figyelmesek voltatok, akkor a Fodrászinfó Pro szakmai csoportunkban már csepegtettünk némi információt az OMC Hairworld 2020-ról, azonban most jön a teljes kép: bemutatjuk a világszínvonalú verseny összes fodrász, körmös és sminkes kategóriájának győztesét! Görgesd végig munkáikat te is!

Az OMC Hairworld már történelem

Az OMC a világ legnagyobb professzionális fodrászszervezete, amely 50 tagországgal és több mint egymillió egyéni taggal rendelkezik. Már egészen 1946 óta áll a szépségipari szakemberek szolgálatában, ezért szerintünk már nem is kell bemutatni, hogy évről évre milyen színvonalas rendezvényt és versenylehetőséget köszönhetünk az egész világot átölelő egyesületnek. Ettől függetlenül azonban kötelességünknek érezzük időről időre felhívni a figyelmet a Föld öt kontinensének legjobb szépségipari szakembereire. Nem voltunk restek, összeállítottuk az OMC Hairworld 2020 legjobbjairól szóló cikket, hiszen ennél inspirálóbb szakmai tartalommal nem is indíthatnánk az újévet! Böngészd végig a kategóriákat, ámulj és bámulj, végül pedig válaszd ki a kedvenceidet! Ne feledd, a többi szépségszektor versenyzőinek munkáit is érdemes górcső alá venned, hiszen soha nem tudhatod, hogy épp milyen apró részlet ihleti meg a következő munkád. Mielőtt viszont megnéznéd a képeket, mutatunk egy érdekességet.

OMC HAIRWORLD 2020: Európa tarolt a versenyen

Érdekességként készítettünk két grafikont is az OMC Hairworld 2020-as eredményeiről, amelyeken tisztán kirajzolódik, hogy kik voltak a szépségipar nagyágyúi az elmúlt évben. Egy valamiben úgy gondoljuk, hogy megegyezhetünk: Európa tarolt!*

*Oroszországot az Eurázsia részeként kezeltük, így a grafikonokon az orosz eredményeket Európához soroltuk az összesítés során.

OMC_2020_osszesites_1

OMC_2020_osszesites_2

Az OMC HAIRWORLD 2020 győztesei

A) OMC HAIRWORLD 2020: FODRÁSZAT (JUNIOR)

#1 Fodrászat (Junior kategória): Ladies Creative Style

» Első helyezett:

Borovkova Vladislavovna Regina (Oroszország)

OMC_2020_Ladies_Creative_Style_Borovkova_Vladislavovna_Regina_elso_hely

» Második helyezett:

Javerliac Chloe (Franciaország)

OMC_2020_Ladies_Creative_Style_Javerliac_Chloe_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Yu-Ting Hung (Tajvan)

OMC_2020_Ladies_Creative_Style_Yu

» Harmadik helyezett: Salmon Ines (Franciaország)

» Negyedik helyezett: Pereira Diogo (Franciaország

#2 Fodrászat (Junior kategória): Gents Creative Style

» Első helyezett:

Lo Verde Salvatore (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Creative_Style_Lo_Verde_Salvatore_elso_hely

» Második helyezett:

Kuczynski Gniewomir (Lengyelország)

OMC_2020_Gents_Creative_Style_Kuczynski_Gniewomir_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Buonanno Mario (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Creative_Style_Buonanno_Mario_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Loreto Gennaro (Olaszország)

» Ötödik helyezett: Wojcik Konrad (Lengyelország)

#3 Fodrászat (Junior kategória): Ladies Hair by Night

» Első helyezett:

Borovkova Vladislavovna Regina (Oroszország)

OMC_2020_Ladies_Hair_by_Night_Borovkova_Vladislavovna_Regina_elso_helyezett

» Második helyezett:

Aslan Jasmin (Svédország)

OMC_2020_Ladies_Hair_by_Night_Aslan_Jasmin__masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Paugam Tia (Franciaország)

OMC_2020_Ladies_Hair_by_Night_Paugam_Tia_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Journez Lea (Franciaország)

» Ötödik helyezett: Salmon Ines (Franciaország)

#4 Fodrászat (Junior kategória): Gents Classic Cut

» Első helyezett:

Wojcik Konrad (Lengyelország)

OMC_2020_Gents_Classic_Cut_Wojcik_Konrad_elso_hely

» Második helyezett:

Kuczinsky Gniewomir (Lengyelország)

OMC_2020_Gents_Classic_Cut_Kuczinsky_Gniewomir_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Didone’ Andrea (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Classic_Cut_Didone_Andrea_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Catello Cinque (Olaszország)

» Ötödik helyezett: Chi-Yuan Chuang (Tajvan)

#5 Fodrászat (Junior kategória): Ladies Fashion Salon Style

» Első helyezett:

Quesne Clara (Franciaország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Salon_Style_Quesne_Clara_elso_hely

» Második helyezett:

Pichard Lucas (Franciaország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Salon_Style_Pichard_Lucas_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Polishchuk Hanna (Ukrajna)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Salon_Style_Polishchuk_Hanna_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Guy Camille (Franciaország)

» Ötödik helyezett: Arlova Hanna (Fehéroroszország)

#6 Fodrászat (Junior kategória): Gents Commercial Cut

» Első helyezett:

Pionnier Oceane (Franciaország)

OMC_2020_Gents_Commercial_Cut_Pionnier_Oceane_elso_hely

» Második helyezett:

Aramini Antonio (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Commercial_Cut_Aramini_Antonio_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

 Paris Jade (Franciaország)

OMC_2020_Gents_Commercial_Cut_Paris_Jade_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Kuczinsky Gniewomir (Lengyelország)

» Ötödik helyezett: Carandente Domenico (Olaszország)

#7 Fodrászat (Junior kategória): Ladies Fashion Bridal Style

» Első helyezett:

Quesne Clara (Franciaország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Bridal_Style_Quesne_Clara_elso_hely

» Második helyezett:

Lanxiao Luo (Kína)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Bridal_Style_Lanxiao_Luo_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Arlova Hanna (Fehéroroszország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Bridal_Style_Arlova_Hanna_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Guy Camille (Franciaország)

» Ötödik helyezett: Bezdenezhnykh Yuliia (Ukrajna)

#8 Fodrászat (Junior kategória): Gents Curly Commercial Cut

» Első helyezett:

Aramini Antonio (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Curly_Commercial_Cut_Aramini_Antonio_elso_hely

» Második helyezett:

Pionnier Oceane (Franciaország)

OMC_2020_Gents_Curly_Commercial_Cut_Pionnier_Oceane_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Kuczinsky Gniewomir (Lengyelország)

OMC_2020_Gents_Curly_Commercial_Cut_Kuczinsky_Gniewomir_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Paris Jade (Franciaország)

» Ötödik helyezett: Carandente Domenico (Olaszország)

B) OMC HAIRWORLD 2020: FODRÁSZAT (SENIOR)

#1 Fodrászat: Ladies Creative Style

» Első helyezett:

Sakai Kazuaki (Japán)

OMC_2020_Ladies_Creative_Style_Sakai_Kazuaki_elso_hely

» Második helyezett:

Andro Vincent (Franciaország)

OMC_2020_Ladies_Creative_Style_Andro_Vincent_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Ciaralli Gianluca (Olaszország)

OMC_2020_Ladies_Creative_Style_Ciaralli_Gianluca_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Yamaguchi Takahiro (Japán)

» Ötödik helyezett: Strokova Miroslava (Szlovákia)

#2 Fodrászat: Gents Creative Style

» Első helyezett:

Zhdanov Yuri (Oroszország)

OMC_2020_Gents_Creative_Style_Zhdanov_Yuri_elso_hely

» Második helyezett:

Enkh-Yalalt Tanya (Mongólia)

OMC_2020_Gents_Creative_Style_Enkh_Yalalt_Tanya_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Munkhnasan Sukhbaatar (Mongólia)

OMC_2020_Gents_Creative_Style_Munkhnasan_Sukhbaatar_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Volkov Aleksanrd (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Sycheva Natalya (Oroszország)

#3 Fodrászat: Ladies Hair by Night

» Első helyezett:

Kasumovic Sean (Szlovákia)

OMC_2020_Ladies_Hair_by_Night_Kasumovic_Sean_elso_hely

» Második helyezett:

Sakai Kazuaki (Japán)

OMC_2020_Ladies_Hair_by_Night_Sakai_Kazuaki_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Cantoni Valentina (Olaszország)

OMC_2020_Ladies_Hair_by_Night_Cantoni_Valentina_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Roger Bastien (Franciaország)

» Ötödik helyezett: Zhanyuan Zhang (Kína)

#4 Fodrászat: Gents Classic Cut

» Első helyezett:

Mutaguchi Momoko (Japán)

OMC_2020_Gents_Classic_Cut_Mutaguchi_Momoko_elso_hely

» Második helyezett:

Zhdanov Yuri (Oroszország)

OMC_2020_Gents_Classic_Cut_Zhdanov_Yuri_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Duarte Benito Antonio (Argentína)

OMC_2020_Gents_Classic_Cut_Duarte_Benito_Antonio_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Sobocik Tomasz (Lengyelország)

» Ötödik helyezett: Cannone Giacomo (Olaszország)

#5 Fodrászat: Ladies Fashion Salon Style

» Első helyezett:

Weiqing Luo (Kína)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Salon_Style_Weiqing_Luo_elso_hely

» Második helyezett:

Meleshko Iryna (Ukrajna)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Salon_Style_Meleshko_Iryna_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Svistunova Maria (Kazahsztán)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Salon_Style_Svistunova_Maria_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Korolev Viacheslav (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Pashkovskaya Alena (Ukrajna)

#6 Fodrászat: Gents Commercial Cut

» Első helyezett:

Henri-Tamietti Marine (Franciaország)

OMC_2020_Gents_Commercial_Cut_Henri_Tamietti_Marine_elso_hely

» Második helyezett:

Tranquillino Alfredo (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Commercial_Cut_Tranquillino_Alfredo_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Francisconi Arnaldo (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Commercial_Cut_Francisconi_Arnaldo_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Ostrowska Iwona (Lengyelország)

» Ötödik helyezett: Shydlouski Artsem (Fehéroroszország)

#7 Fodrászat: Ladies Fashion Evening Style

» Első helyezett:

Chumak Maryna (Ukrajna)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Evening_Style_Chumak_Marynaa_elso_hely

» Második helyezett:

Murashova Varvara (Kazahsztán)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Evening_Style_Murashova_Varvara_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Bessarab Inna (Ukrajna)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Evening_Style_Bessarab_Inna_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Smirnova Olga (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Orlovska Iryna (Ukrajna)

#8 Fodrászat: Gents Curly Commercial Cut

» Első helyezett:

Vizzo Vincenzo (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Curly_Commercial_Cut_Vizzo_Vincenzo_elso_hely

» Második helyezett:

Sheiko Sviatlana (Fehéroroszország)

OMC_2020_Gents_Curly_Commercial_Cut_Sheiko_Sviatlana_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Shydlouski Artsem (Fehéroroszország)

OMC_2020_Gents_Curly_Commercial_Cut_Shydlouski_Artsem_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Napolano Salvatore (Olaszország)

» Ötödik helyezett: Grigorets Elena (Oroszország)

#9 Fodrászat: Ladies Fashion Gala Style

» Első helyezett:

Doci Diana (Olaszország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Gala_Style_Doci_Diana_elso_hely

» Második helyezett:

Kovalova Inna (Ukrajna)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Gala_Style_Kovalova_Inna_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Nasriddinov Dilmurod (Oroszország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Gala_Style_Nasriddinov_Dilmurod_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Karatepe Oksana (Ukrajna)

» Ötödik helyezett: Luhyna Olena (Ukrajna)

#10 Fodrászat: Gents Classic Fade Cut

» Első helyezett:

Noguera Sanchez Francisco (Spanyolország)

OMC_2020_Gentle_Classic_Fade_cut_Noguera_Sanchez_Fransisco_elso_hely

» Második helyezett:

Roig Padilla Francisco (Spanyolország)

OMC_2020_Gentle_Classic_Fade_cut_Roig_Padilla_Francisco_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Martinez Sampedro Ivan (Spanyolország)

OMC_2020_Gentle_Classic_Fade_cut_Martinez_Sampedro_Ivan_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Kozlowski Dawid (Lengyelország)

» Ötödik helyezett: Riveiro Romero Mario (Spanyolország)

#11 Fodrászat: Ladies Fashion Bridal Style

» Első helyezett:

Myronenko Iryna (Ukrajna)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Bridal_Style_Myronenko_Iryna_elso_hely

» Második helyezett:

Chovanec Michal (Szlovákia)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Bridal_Style_Chovanec_Michal_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Korolev Viacheslav (Oroszország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Bridal_Style_Korolev_Viacheslav_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Vechera Svitlana (Egyesült Államok)

» Ötödik helyezett: Pulner Keila Meirav (Oroszország)

#12 Fodrászat: Gents Low Skin Fade Cut

» Első helyezett:

Noguera Sanchez Francisco (Spanyolország)

OMC_2020_Noguera_Sanchez_Francisco_elso_hely

» Második helyezett:

Riveiro Romero Mario (Spanyolország)

OMC_2020_Riveiro_Romero_Mario_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Abu Shodmon Mukhammad Nur (Oroszország)

OMC_2020_Gents_Low_Skin_Fade_Cut_Abu_Shodmon_Mukhammad_Nur__harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Keseleva Ksenia (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Riveiro Nespral Benito (Spanyolország)

#13 Fodrászat: Ladies Avant Garde Cut / Colour

» Első helyezett:

Pawlowska Katarzyna (Lengyelország)

OMC_2020_Ladies_Avant_Garde_Pawlowska_Katarzyna_elso_hely

» Második helyezett:

Pashchenko Iryna (Ukrajna)

OMC_2020_Ladies_Avant_Garde_Paschenko_Iryna_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Zwierz Elzbieta (Lengyelország)

OMC_2020_Ladies_Avant_Garde_Zwierz_Elzbieta_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Serwin Paulina (Lengyelország)

» Ötödik helyezett: Yung Wei Chen (Tajvan)

#14 Fodrászat: Gents Fashion Pro Cut

» Első helyezett:

Ostrowska Iwona (Lengyelország

OMC_2020_Gents_Fashion_Pro_Cut_Ostrowska_Iwona_elso_hely

» Második helyezett:

Vizzo Vincenzo (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Fashion_Pro_Cut_Vizzo_Vincenzo_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

De Pasquale Giuseppe (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Fashion_Pro_Cut_De_Pasquale_Giuseppe_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Nai Kamla Shankar (India)

#15 Fodrászat: Ladies Fantasy Style

» Első helyezett:

Hiebert Kenneth (Kanada)

OMC_2020_Ladies_Fantasy_Style_Hiebert_Kenneth_elso_hely

» Második helyezett:

Avagyan Gevorg (Kazahsztán)

OMC_2020_Ladies_Fantasy_Style_Avagyan_Gevorg_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Pin Yi Chen (Tajvan)

OMC_2020_Ladies_Fantasy_Style_Pin_Yi_Chen_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Ivanchihina Anastasiya (Kazahsztán)

#16 Fodrászat: Gents Technical Fashion Cut

» Első helyezett:

Otrowska Iwona (Lengyelország)

OMC_2020_Gents_Technical_Fashion_Cut_Otrowska_Iwona_elso_hely

» Második helyezett:

Jankovic Dejan (Szerbia)

OMC_2020_Gents_Technical_Fashion_Cut_Jankovic_Dejan_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Mitrovic Luka (Szerbia)

OMC_2020_Gents_Technical_Fashion_Cut_Mitrovic_Luka_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Marrone Guiseppe (Olaszország)

» Ötödik helyezett: Vizzo Vincenzo (Olaszország)

#17 Fodrászat: Ladies Commercial Salon Cut

» Első helyezett:

Hartmann Louise (Dánia)

OMC_2020_Ladies_Commercial_Salon_Cut_Hartmann_Louise_elso_hely

» Második helyezett:

Giannoulas Athanasios (Görögország)

OMC_2020_Ladies_Commercial_Salon_Cut_Giannoulas_Athanasios_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Janecka Skalska Kamila (Lengyelország)

OMC_2020_Ladies_Commercial_Salon_Cut_Janecka_Skalska_Kamila_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Nonaka Juri (Japán)

» Ötödik helyezett: Solomonova Tetiana (Ukrajna)

#18 Fodrászat: Gents Master Hair Replacement

» Első helyezett:

Composano Andrea (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Master_Hair_Replacement_Composano_Andrea_elso_hely

» Második helyezett:

Cinquegrana Salvatore (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Master_Hair_Replacement_Cinquegrana_Salvatora_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

De Falco Raffaele (Olaszország)

OMC_2020_Gents_Master_Hair_Replacement_De_Falco_Raffaele_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Barysheva Viktoriia (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Francisconi Arnaldo (Olaszország)

#19 Fodrászat: Ladies Fashion Pro Cut

» Első helyezett:

Glekel Tatiana (Oroszország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Pro_Haircut_Glekel_Tatiana_elso_hely

» Második helyezett:

Dendeber Elena (Oroszország)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Pro_Haircut_Dendeber_Elena_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Jamiyandorj Ariunzaya (Mongólia)

OMC_2020_Ladies_Fashion_Pro_Haircut_Jamiyandorj_Ariunzaya_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Kalnenkova Tatiana (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Janecka-Skalska Kamila (Lengyelország)

C) OMC HAIRWORLD 2020: KÖRÖM

#1 Köröm: Nails Creative Bridal

» Első helyezett:

Rybina Yulia (Ukrajna)

OMC_2020_Nails_Creative_Bridal_Rybina_Yulia_elso_hely

» Második helyezett:

Ozarchuk Anastasiia (Oroszország)

OMC_2020_Nails_Creative_Bridal_Ozarchuk_Anastasiia_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Kaush Svetlana (Ukrajna)

OMC_2020_Nails_Creative_Bridal_Kaush_Svetlana_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Ruban Yuliya (Ukrajna)

» Ötödik helyezett: Skyperska Hanna (Ukrajna)

#2 Köröm: Nails Fantasy – Model

» Első helyezett:

Godynskaya Galina (Oroszország)

OMC_2020_Nails_Fantasy_Model_Godynskaya_Galina_elso_hely

» Második helyezett:

Baragunova Madina (Oroszország)

OMC_2020_Nails_Fantasy_Model_Baragunova_Madina_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Cojocari Iulia (Portugália)

OMC_2020_Nails_Fantasy_Model_Cojocari_Iulia_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Aristova Olga (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Pilyavskaya Ekaterina (Oroszország)

#3 Köröm: Nails Painting – Box

» Első helyezett:

Dumina Ekaterina (Oroszország)

OMC_2020_Nails_Painting_Box_Dumina_Ekaterina_elso_hely

» Második helyezett:

Stolyarova Liliya (Oroszország)

OMC_2020_Nails_Painting_Box_Stolyarova_Liliya_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Shabetia Alina (Ukrajna)

OMC_2020_Nails_Painting_Box_Shabetia_Alina_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Goryanova Anastasia (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Ying Shi (Kína)

#4 Köröm: Nails Fantasy

» Első helyezett:

Pooja Panvanda (India)

OMC_2020_Nails_Fantasy_Pooja_Panvanda_elso_hely

» Második helyezett:

Gushchina Natalia (Oroszország)

OMC_2020_Nails_Fantasy_Gushchina_Natalia_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Enkhtuya Jamiyandorj (Mongólia)

OMC_2020_Nails_Fantasy_Enkhtuya_Jamiyandorj_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Mzhelskaya Anastasiya (Oroszország)

» Ötödik helyezett: Oyun-Undraa Altangerel (Mongólia)

D) OMC HAIRWORLD 2020: SMINK

#1 Smink: Commercial Bridal Makeup

» Első helyezett:

Batulzii Enkhchimeg (Mongólia)

OMC_2020_Commercial_Brial_Makeup_Batulzii_Enkhchimeg_elso_hely

» Második helyezett:

Velychko Yuliia (Ukrajna)

OMC_2020_Commercial_Brial_Makeup_Velychko_Yuliia_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Dudar Hanna (Ukrajna)

OMC_2020_Commercial_Brial_Makeup_Dudar_Hanna_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Kovács Barbara (Magyarország)

» Ötödik helyezett: Didoruk Anastasiia (Ukrajna)

#2 Smink: Creative Makeup

» Első helyezett:

Chefranova Iryna (Ukrajna)

OMC_2020_Creative_Makeup_Chefranova_Iryna_elso_hely

» Második helyezett:

Krotova Liudmyla (Ukrajna)

OMC_2020_Creative_Makeup_Krotova_Liudmyla_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Guseynova Ruslana (Ukrajna)

OMC_2020_Creative_Makeup_Guseynova_Ruslana_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Datsyuk Myroslava (Ukrajna)

» Ötödik helyezett: Mashchenko Olena (Ukrajna)

#3 Smink: Eyebrow Tattoo

» Első helyezett:

Li-Yaopeng (Kína)

OMC_2020_Eyebrow_Tattoo_Li_Yaopeng_elso_hely

» Második helyezett:

Po-Shen Liu (Tajvan)

OMC_2020_Eyebrow_Tattoo_Po_Shen_Liu_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Pei-Ti Shih (Tajvan)

OMC_2020_Eyebrow_Tattoo_Pei_Ti_Shih_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Fan Shiqi (Kína)

» Ötödik helyezett: Ya-Yuchen (Tajvan)

#4 Smink: Eyebrow Shaping & Tinting

» Első helyezett:

Kobeliatska Kateryna (Ukrajna)

OMC_2020_Eyebrow_Shaping_Tinting_Kobeliatska_Kateryna_elso_hely

» Második helyezett:

Isaievych Hanna (Ukrajna)

OMC_2020_Eyebrow_Shaping_Tinting_Isaievych_Hanna_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Minkeviciene Elona (Litvánia)

OMC_2020_Eyebrow_Shaping_Tinting_Minkeviciene_Elona_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Stanevich Viktoriya (Kazahsztán)

» Ötödik helyezett: Ostroverhaya Valeriya (Ukrajna)

#5 Smink: Smoky Eye Makeup

» Első helyezett:

Stanevich Viktoriya (Kazahsztán)

OMC_2020_Smoky_Eye_Makeup_Stanevich_Viktoriya_elso_hely

» Második helyezett:

Guseynova Ruslana (Ukrajna)

OMC_2020_Smoky_Eye_Makeup_Guseynova_Ruslana_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Aliieva Nataliia (Ukrajna)

OMC_2020_Smoky_Eye_Makeup_Aliieva_Nataliia_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Gnitko Anastasiya (Ukrajna)

» Ötödik helyezett: Velychko Yuliia (Ukrajna)

#6 Smink: Stage Makeup

» Első helyezett:

Stanevich Viktoriya (Kazahsztán)

OMC_2020_Stage_Makeup_Stanevich_Viktoriya_elso_hely

» Második helyezett:

Pukalska Svitlana (Ukrajna)

OMC_2020_Stage_Makeup_Pukalska_Svitlana_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Demkovska Solomiya (Ukrajna)

OMC_2020_Stage_Makeup_Demkovska_Solomiya_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Maschenko Olena (Ukrajna)

» Ötödik helyezett: Savchuk Lina (Ukrajna)

#7 Smink: Body Painting

» Első helyezett:

Besedina Iryna (Ukrajna)

OMC_2020_Body_Painting_Besedina_Iryna_elso_hely

» Második helyezett:

Pysarenko Olha (Ukrajna)

OMC_2020_Body_Painting_Pysarenko_Olha_masodik_hely

» Harmadik helyezett:

Geciene Dalia (Litvánia)

OMC_2020_Body_Painting_Geciene_Dalia_harmadik_hely

» Negyedik helyezett: Vasyliev Oleksandr (Ukrajna)

» Ötödik helyezett: Bentsak Yuliia (Ukrajna)

 

Vigyázz, kész, rajt:

2021. február 15-20. között jelentkezz Te is az OMC Hairworld 2021-re!

Ezek a cikkek még érdekelhetnek:

Ismerjétek meg a 60. Magyar Bajnokság győzteseit!

#1 Silas Tsang az abszolút győztese az idei British Hairdressing Awards-nak

#2 Íme az OSiS+ Made to Create regionális magyar győztese

#3 Inspirálódj a British Hairdressing Awards 2019 győztes kollekciójából!

 

Készítette: Fodrászinfó

Forrás és képek: OMC Hairworld

Grafikon: Fodrászinfó

Tetszett a cikk? Köszönjük a lájkokat és a megosztásokat! 🙂

Közzétéve: 2021-01-05 10:30

OMC_vilagbajnoksag_ingyen_nevezes_cover